Фільтра для води

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 59 товарів

Фільтри для тонкого і грубого очищення води

Напевно, говорити про якість води з системи центрального водопостачання особливо не потрібно, все знають, що воно залишає бажати кращого. Разом з водою вас чекає іржа, вапно і не тільки, а все це разом робить її непридатною для приготування їжі або пиття. Звичайно, всьому є рішення, серед них:

• купити портативний фільтр-глечик, постійно відстоюючи воду;
• купувати бутильовану воду або на розлив, а також використовувати служби доставки води;
• встановити стаціонарний очищувач.

Сьогодні ми поговоримо саме про варіант під номером три, розкривши його переваги перед іншими.

Принцип роботи стаціонарних очищувачів і їх переваги

Фільтр для води, який ви встановлюєте прямо під мийкою, обладнаний змінними модулями, які поміщені в дуже компактний корпус. Для їх установки робиться відгалуження від контуру холодного водопостачання, через яке вода і буде надходити в систему фільтрації. Коли вода пройшла фільтрацію, вона виводиться в окремий кран, який монтують поруч з основним.

Головною перевагою такої очисної системи є доступність прямо тут і в необхідній кількості. Вам не потрібно ходити в магазин, чекати доставку або по кілька разів набирати глечики. Серед інших плюсів:
• компактність - їх габарити, в більшості випадків, не перевищують розмірів пляшки на 5 л;
• довговічність - ресурс одного змінного модуля від 6 до 12 місяців, якщо порівнювати з картриджами для глечика, які служать 3-4 тижні, то це відмінні показники;
• ефективність - вас чекає не просто фільтрація, а продумана ступінчаста система очищення, розрахована на різні домішки.

Як вибрати фільтр?

Сьогодні на ринку є десятки, а то і сотні, різних за властивостями і конструкції фільтрів під мийку. Головним критерієм, який повинен впливати на прийняття рішення, має стати якість води, яка надходить до вас в оселю. Так ви визначитеся з типом фільтрації. Для того щоб зрозуміти склад води є спеціальні експрес тести або можна просто віднести воду на аналіз, далі вам допоможуть розібратися менеджери нашого магазину.

Важливий також і матеріал виготовлення корпусу. Пластик прослужить набагато менше, але він коштує дешевше. Сталь і нержавіюча сталь більш довговічні, але і ціна їх вище. Зверніть увагу і на максимальний робочий тиск, ресурс картриджа і вартість змінного, а також продуктивність.

Якщо говорити простіше, вам потрібно зрозуміти, які саме функції вам необхідні, визначиться з ціною і зателефонувати нам. Менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть вибрати оптимальний варіант.

Купити фільтри для тонкого і грубого очищення води (пом`якшувачі, осмос) в інтернет магазині, відмінна ціна у Києві, Харкові, Львові, Дніпропетровську, і в Україні.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.