Колектора для опалення FIV

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-11 з 11 товарів

Високоякісні колектори для опалення від компанії FIV

Італійська компанія FIV пропонує своїм клієнтам високоякісні та надійні колектори для опалювальних систем, які заслужено займають перші позиції з продажу на світовому ринку. З їх допомогою ви отримуєте оптимальний розподіл води в системі на всі точки споживання (унітаз, змішувачі, пральна машина, посудомийка і т.д.). Виробник подбав, щоб ви могли вибрати потрібну вам кількість виходів, воно варіюється від 3 до 12.

Якщо ви все ще думаєте, навіщо вам колектор, то ви не врахували всіх його переваг. Дане обладнання стане кращим рішенням при монтажі опалювальної системи, ви зможете просто і без додаткових з`єднань забезпечити кожного приладу в будинку окрему подачу води. При цьому тиск у всіх точках буде стабільним, абсолютно безпечним і безперебійним. Ще один важливий момент - можливість відключити від водопостачання будь-який прилад в будинку для проведення ремонту, заміни та будь-яких інших потреб.

Ця італійська торгова марка не дарма заслуговує тільки найкращі відгуки, адже абсолютно вся продукція компанії FIV володіє такими перевагами, як:

• відповідність європейським стандартам і санітарним нормам;
• довговічність - гарантія надійної роботи протягом багатьох років;
• безпеку.

Крім сучасних колекторів для опалювальних систем, ви можете придбати таку продукцію, як редуктори, радіаторні крани, фільтри, термостати, запобіжні клапани і багато іншого.

Вигідно купити колектори FIV можна у нас

Ми пропонуємо вам купити якісну продукцію компанії FIV за найбільш вигідними цінами. Крім того наші досвідчені фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати найбільш підходящі деталі і комплектуючі, щоб виправдати ваші очікування по максимуму.

Колектори для теплої підлоги FIV (розподільні гребінки Фів) купити з витратоміром, опалення в інтернет магазині eurounica.com, найнижчі ціни у Львові, Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Україні.

Забезпечити будинок теплом і гарячою водою при необхідності може газовий котел. При цьому він буде довго і безперебійно працювати тільки при правильному обслуговуванні.

Щоб підключити газовий котел до систем опалення і водопостачання (якщо це двоконтурна модель), а також до газової труби, виконується обв`язка котла.

Навіть сучасні опалювальні системи не можуть бути повністю захищені від втрати частини тепла. Хоча є рішення, яке дозволять впоратися з цією проблемою - акумулюючий бак.