Elektromet (Електромет)

Твердопаливні котли Elektromet (Електромет)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 28 товарів

Твердопаливні котли тривалого горіння Elektromet (Електромет)

Для якісного обігріву будинків, котеджів, а також виробничих і складських приміщень, відмінним рішенням стануть сучасні твердопаливні котли тривалого горіння від польської компанії Elektromet (Електромет). Це універсальне опалювальне обладнання, яке повністю енергонезалежності і має можливість підключення автоматики. В основному в якості палива використовують дрова, пелети, брикети, вугілля і не тільки.

Які переваги котлів Elektromet?

• Водна решітка - завдяки їй з місць високої теплового навантаження знімають зайву жар, що дозволяє значно підвищити продуктивність котла, а також зробити його більш надійним;
• Заслінка вторинного повітря - сприяє повному спалюванню і підвищенню ККД, але така функція є не у всіх презентованих моделях;
• Топка - величезним плюсом є можливість регулювати глибину топки, що в результаті дозволяє завантажувати більші шматки деревини;
• Регулятор конвекції газів - дозволяє підвищити ККД за рахунок ефективного прогріву «водяної сорочки» (якщо котел потужністю від 20 кВт і вище, то використовують турболізатори конвекції газів);
• Шиберна заслонка - з її допомогою досягається підвищення температури в газоході і топці, і відповідно досягнення більш високого ККД.

Популярні моделі котлів твердопаливні ECO-KWR і KWRW

Компанія Elektromet пропонує сучасні рішення в якості твердопаливних котлів ECO-KWR (потужність 15-30 кВт) і EKO-KWRW (потужність 40-70 кВт). Це моделі з ручним завантаженням, які мають вентилятор і водяну колосникову решітку, а також доповнені мікропроцесорним контролером. Електромет котли відмінно підійдуть для опалення приватних будинків, теплиць, майстерень, котеджів і іншого. Їх основними перевагами є високий ККД, великі камери згоряння, зручність в експлуатації і простота обслуговування.

Купити твердопаливний котел Elektromet (Електромет Польща), низькі ціни в інтернет магазині Евроуніка, доставка в міста Київ, Николаве, Трускавець, Львів, Хмельницький, Ужгород, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг , Мелітополь, Полтава, Херсон, Одеса, Суми, Луцьк, Украіна.

Один з типів опалювальної техніки - електричний котел. Це досить популярне рішення, за допомогою якого легко підтримувати задану температуру в будинку для комфортного проживання.

Після того, як ви вибрали водонагрівач, варто подумати про його монтаж. Про саме підключення ми не будемо розповідати докладно, так як в цьому вам допоможе майстер, а ось про кріплення бойлера на стіну ми поговоримо.

Бойлер або електричний водонагрівач є одним з найпопулярніших сантехнічних приладів, який дозволяє отримувати гарячу воду в будь-який час. Завдяки йому вода завжди нагрівається до комфортної вам температури за вельми короткий термін.