Elektromet (Електромет)

Твердопаливні котли Elektromet (Електромет)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 28 товарів

Твердопаливні котли тривалого горіння Elektromet (Електромет)

Для якісного обігріву будинків, котеджів, а також виробничих і складських приміщень, відмінним рішенням стануть сучасні твердопаливні котли тривалого горіння від польської компанії Elektromet (Електромет). Це універсальне опалювальне обладнання, яке повністю енергонезалежності і має можливість підключення автоматики. В основному в якості палива використовують дрова, пелети, брикети, вугілля і не тільки.

Які переваги котлів Elektromet?

• Водна решітка - завдяки їй з місць високої теплового навантаження знімають зайву жар, що дозволяє значно підвищити продуктивність котла, а також зробити його більш надійним;
• Заслінка вторинного повітря - сприяє повному спалюванню і підвищенню ККД, але така функція є не у всіх презентованих моделях;
• Топка - величезним плюсом є можливість регулювати глибину топки, що в результаті дозволяє завантажувати більші шматки деревини;
• Регулятор конвекції газів - дозволяє підвищити ККД за рахунок ефективного прогріву «водяної сорочки» (якщо котел потужністю від 20 кВт і вище, то використовують турболізатори конвекції газів);
• Шиберна заслонка - з її допомогою досягається підвищення температури в газоході і топці, і відповідно досягнення більш високого ККД.

Популярні моделі котлів твердопаливні ECO-KWR і KWRW

Компанія Elektromet пропонує сучасні рішення в якості твердопаливних котлів ECO-KWR (потужність 15-30 кВт) і EKO-KWRW (потужність 40-70 кВт). Це моделі з ручним завантаженням, які мають вентилятор і водяну колосникову решітку, а також доповнені мікропроцесорним контролером. Електромет котли відмінно підійдуть для опалення приватних будинків, теплиць, майстерень, котеджів і іншого. Їх основними перевагами є високий ККД, великі камери згоряння, зручність в експлуатації і простота обслуговування.

Купити твердопаливний котел Elektromet (Електромет Польща), низькі ціни в інтернет магазині Евроуніка, доставка в міста Київ, Николаве, Трускавець, Львів, Хмельницький, Ужгород, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг , Мелітополь, Полтава, Херсон, Одеса, Суми, Луцьк, Украіна.

Сучасний будинок - це місце, де все має бути чітко сплановано і якісно виконано. Система водопостачання одна з головних в будь-якому будинку, саме тому вона вимагає великої акуратності при проектуванні, а також при самому процесі укладання труб.

Дуже часто люди називають всі змішувачі кранами, тоді як кран має зовсім інші функції. Більш того самі крани складно просто побачити, адже їх зазвичай монтують в місцях недоступних для нашого ока.

У наш час вже складно уявити собі навіть дачну ділянку, де немає водопроводу. Давно минули ті дні, коли люди тягали воду з колодязя відрами або взагалі ходили на край селища до колонок.