Дверні ручки Metal-Bud

Двері та комплектуючі Дверні ручки Metal-Bud

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 58 товарів

Якісні і надійні дверні ручки

Сьогодні більшість виробників дверей відразу ж пропонують клієнтам дверні полотна з ручками. Багато споживачів думають, що це полегшує їм завдання, але насправді все не так просто, адже саме через це ми не завжди звертаємо увагу на якість цих дверних ручок. Якщо ви хочете отримати якісні та надійні ручки для дверей (дверну фурнітуру Metal-Bud), тоді варто звернути увагу, не тільки на дизайнерські рішення, але і на функціональну і практичну сторону питання.

Для початку варто підбирати моделі ручок, які впишуться в ваш інтер`єр за формою, стилем і кольором. Також важливо уточнити у продавця, хто виробляє дані моделі і з яких матеріалів, адже вам необхідно бути впевненими в їхній якості, що вони не заклинять в найбільш невідповідний момент. Дуже часто на ринку можна побачити дешеві, неякісні ручки дверні, які швидко зношуються, і можуть так підвести. Краще купити дверні ручки від провідних виробників, ніж десять підробок.

Якщо мова йде про функціональність, то є два типи дверних ручок:

• натискні - язичок замка приводиться в рух при натисканні, що дозволяє закривати / відкривати двері;
• стаціонарні - вони не мають зв`язку з дверним замком і відрізняються простою конструкцією, за яку ви тягнете двері на себе або відштовхуєте її.

Якщо ж говорити про матеріали, то краще за все звернути увагу на латунь, сталь, алюміній і бронзу. Хоча в наш час виробники вже давно перестали обмежуватися тільки металами, тому ви можете побачити ручки з гальванічним напиленням, дерев`яні ручки, моделі з пластиковими або гумовими вставками і не тільки.

Завдяки широкому асортименту нашого інтернет-магазину, ви зможете швидко і просто підібрати високоякісні дверні ручки. Ми пропонуємо не тільки будь-які дизайни, форми і кольори дверних ручок, а й найбільш вигідні ціни на моделі від надійних світових виробників.

Купити дверні ручки (дверна фурнітура Метал Буд), низькі ціни, доставка в міста: Львів, Миколаїв, Тернопіль, Трускавець, Ужгород, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Рівне, Вінниця, Київ, Полтава, Одеса, сума, Черкаси, Чернігів , Запоріжжя, Харків, Дніпро, Дніпропетровськ, Україна.

Один з типів опалювальної техніки - електричний котел. Це досить популярне рішення, за допомогою якого легко підтримувати задану температуру в будинку для комфортного проживання.

Після того, як ви вибрали водонагрівач, варто подумати про його монтаж. Про саме підключення ми не будемо розповідати докладно, так як в цьому вам допоможе майстер, а ось про кріплення бойлера на стіну ми поговоримо.

Бойлер або електричний водонагрівач є одним з найпопулярніших сантехнічних приладів, який дозволяє отримувати гарячу воду в будь-який час. Завдяки йому вода завжди нагрівається до комфортної вам температури за вельми короткий термін.