Drazice (Дражице)

Бойлера Drazice (Дражице)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 59 товарів

Купити якісний і надійний бойлер DRAZICE (Дражице)

Водонагрівачі компанії DRAZICE можна сміливо характеризувати, як високоякісний і надійний продукт. Це великий виробник бойлерів у Чеській Республіці, який має більш ніж тридцятирічні традиції, що роблять його популярним на світовому ринку. Сьогодні фірма випускає різні моделі водонагрівачів з обсягами бака на 20, 50, 80, 100, 125, 160, 180, 200 літрів.

Ви маєте можливість вибрати для себе вертикальне чи горизонтальне виконання водонагрівача DRAZICE, а також вирішити - потрібен вам електричний, комбінований або водонагрівач непрямого нагріву (теплообмінного). Емальована глазурь захищає внутрішню поверхню бака від корозії, а найсучасніші технології розробки роблять його простим і надійним. Такий бойлер без проблем прослужить вам багато років, при цьому будучи достатньо економічним в експлуатації.

Завдяки конструкції водонагрівача Дражіце (DRAZICE) ви зможете:
• простий вибір температури нагріву води від 5 до 770 С;
• захист від замерзання і перегріву води;
• візуальний контроль температури;
• сигналізація нагріву води;
• самі низькі теплові втрати;
• нагрівач можна розмістити в зручному місці , навіть прямо над ванною;
• можливість приєднати не одну точку нагріву води , а кілька ( напірний нагрівач ).

Купити електричний бойлер DRAZICE (Дражице) або водонагрівач іншого типу від цієї фірми, можна за низькою ціною в Інтернет-магазині Євроуніка. У нас ви отримаєте гарантію якості, чудовий сервіс і доставку в будь-яке місто України (Львів, Київ, Донецьк, Харків та ін.)

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.