Drazice (Дражице)

Бойлера Drazice (Дражице)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 59 товарів

Купити якісний і надійний бойлер DRAZICE (Дражице)

Водонагрівачі компанії DRAZICE можна сміливо характеризувати, як високоякісний і надійний продукт. Це великий виробник бойлерів у Чеській Республіці, який має більш ніж тридцятирічні традиції, що роблять його популярним на світовому ринку. Сьогодні фірма випускає різні моделі водонагрівачів з обсягами бака на 20, 50, 80, 100, 125, 160, 180, 200 літрів.

Ви маєте можливість вибрати для себе вертикальне чи горизонтальне виконання водонагрівача DRAZICE, а також вирішити - потрібен вам електричний, комбінований або водонагрівач непрямого нагріву (теплообмінного). Емальована глазурь захищає внутрішню поверхню бака від корозії, а найсучасніші технології розробки роблять його простим і надійним. Такий бойлер без проблем прослужить вам багато років, при цьому будучи достатньо економічним в експлуатації.

Завдяки конструкції водонагрівача Дражіце (DRAZICE) ви зможете:
• простий вибір температури нагріву води від 5 до 770 С;
• захист від замерзання і перегріву води;
• візуальний контроль температури;
• сигналізація нагріву води;
• самі низькі теплові втрати;
• нагрівач можна розмістити в зручному місці , навіть прямо над ванною;
• можливість приєднати не одну точку нагріву води , а кілька ( напірний нагрівач ).

Купити електричний бойлер DRAZICE (Дражице) або водонагрівач іншого типу від цієї фірми, можна за низькою ціною в Інтернет-магазині Євроуніка. У нас ви отримаєте гарантію якості, чудовий сервіс і доставку в будь-яке місто України (Львів, Київ, Донецьк, Харків та ін.)

Незалежно від того, яке насосне обладнання для дому ви вибираєте, воно потребує певного захисту. Адже це виріб, який за недостатньої кількості рідини або її відсутності у трубопроводі може вийти з ладу.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

У квартирному водопроводі часто виникають проблеми із робочим тиском. Найчастіше воно низьке, хоча буває і високим. Обидва варіанти зустрічаються у старих забудовах, де зношені трубопроводи.