Drazice (Дражице)

Бойлера Drazice (Дражице)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 59 товарів

Купити якісний і надійний бойлер DRAZICE (Дражице)

Водонагрівачі компанії DRAZICE можна сміливо характеризувати, як високоякісний і надійний продукт. Це великий виробник бойлерів у Чеській Республіці, який має більш ніж тридцятирічні традиції, що роблять його популярним на світовому ринку. Сьогодні фірма випускає різні моделі водонагрівачів з обсягами бака на 20, 50, 80, 100, 125, 160, 180, 200 літрів.

Ви маєте можливість вибрати для себе вертикальне чи горизонтальне виконання водонагрівача DRAZICE, а також вирішити - потрібен вам електричний, комбінований або водонагрівач непрямого нагріву (теплообмінного). Емальована глазурь захищає внутрішню поверхню бака від корозії, а найсучасніші технології розробки роблять його простим і надійним. Такий бойлер без проблем прослужить вам багато років, при цьому будучи достатньо економічним в експлуатації.

Завдяки конструкції водонагрівача Дражіце (DRAZICE) ви зможете:
• простий вибір температури нагріву води від 5 до 770 С;
• захист від замерзання і перегріву води;
• візуальний контроль температури;
• сигналізація нагріву води;
• самі низькі теплові втрати;
• нагрівач можна розмістити в зручному місці , навіть прямо над ванною;
• можливість приєднати не одну точку нагріву води , а кілька ( напірний нагрівач ).

Купити електричний бойлер DRAZICE (Дражице) або водонагрівач іншого типу від цієї фірми, можна за низькою ціною в Інтернет-магазині Євроуніка. У нас ви отримаєте гарантію якості, чудовий сервіс і доставку в будь-яке місто України (Львів, Київ, Донецьк, Харків та ін.)

Дуже багато представників сильної половини людства впевнені, що всю роботу по дому можуть зробити самі, в тому числі і підключити електричний бойлер. Звичайно, це можливо, але потрібно володіти деякими знаннями та інструментами.

На сьогодні існує чимало різних систем опалення, кожна з яких має свої плюси і мінуси. Тим не менш, коли мова йде про опалення промислових об`єктів найчастіше все зводитися до встановлення тепловентилятора. Саме вони здатні забезпечити якісний і ефективний обігрів навіть найбільших приміщень.

Опалення будинку або квартири в наш час досить витратна справа, саме тому користувачі намагаються знайти всі кращі варіанти для максимальної економії. Одним з них є установка кімнатних термостатів, які підключають до газових котлів.