Автоматичні розповітрювачі

Запірна арматура Автоматичні розповітрювачі

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 14 товарів

Автоматичні розповітрювачі

Напевно, багато хто знає, що при використанні водяних опалювальних систем, доводиться скидати гази з обігрівального контура. Колись це робили вручну, за допомогою спеціальних кранів для відводу повітря, сьогодні ж є відмінне рішення - автоматичні розповітрювачі. З їх допомогою повітря буде автоматично скидатися при наявності надлишкового тиску. Ще однією важливою перевагою даного обладнання є простота монтажу. Його зможе встановити навіть домашній майстер без особливого досвіду, просто зафіксувавши пристрій в потрібному місці, а він сам буде виконувати всі наступні функції.

Як працює автоматичний розповітрювач?

При використанні водяної опалювальної системи, ви повинні розуміти, що є кілька факторів, через які в ній може скупчуватися велика кількість повітря. Через таке скупчення система не може нормально функціонувати. Це може призвести до охолодження цілої батареї або деяких її частин. Найпростіше запобігти подібним ситуаціям - встановити автоматичні розповітрювачі.

Це ергономічний корпус з металу, яка має приєднувальний патрубок внизу. Внутрішній склад вельми зрозумілий - спеціальний поплавець з`єднують з голчастим клапаном за допомогою тяги. Коли ваша опалювальна система функціонує добре, то поплавець розташований вгорі, тому голчастий клапан повністю закритий. Коли з мережі починає невеликими порціями надходити повітря, він виштовхує воду. Саме тоді поплавок починає підніматися, досягаючи критичної точки і виводити весь зайве повітря, який там скупчився.

Є кілька видів автоматичних розповітрювачів, які відрізняються особливостями конструкції:

• прямі - найбільш поширена модель з прямим патрубком;
• кутові;
• радіаторні.

Завдяки подібним пристроям, ви зможете максимально підвищити ефективність своєї опалювальної системи, а також гарантувати якісну і безперебійну роботу. Їх використовують не тільки для домашніх потреб, а й в промислових масштабах. Колись їх використовували тільки для випуску повітря з найбільш високих точок трубопровідної мережі, сьогодні сфера її використання дуже широка.

Найбільш популярні виробники

Виробництвом автоматичних розповітрювачів займаються багато європейських і вітчизняних виробників. Серед найбільш відомих Afriso, Giacomini, Tiemme, Airvent. Всі вони в першу чергу повинні володіти такими характеристиками:

• ергономічність і герметичний корпус;
• міцне фланцеве з`єднання;
• неможливість скупчення різного сміття;
• можливість роботи з теплоносіями різної температури, як низької, так і дуже високою.

У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти різні типи автоматичних розповітрювачів за найдоступнішою ціною. Крім того вам не доведеться витрачати час на походи по магазинах, адже ми доставимо все за вашим бажанням до дверей, незалежно від того, в якому місті України ви проживаєте.

Якщо у вас є сумніви або питання - просто телефонуйте нам. Ми з радістю допоможемо вам підібрати якісну продукцію, яка буде довговічною, легкою в установці і за невисокою вартістю.

Купити автоматичний розповітрювач в інтернет магазині eurounica.com з доставкою по всіх містах України: Львів, Луцьк, Тернопіль, Миколаїв, Ужгород, Вінниця, Рівне, Тернопіль, Житомир, Суми, Київ, Одеса, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Чернівці, Харків, Дніпро, Полтава, Херсон, Кіровоград, Кривий Ріг, Маріуполь ..

З кожним роком ціни на електроенергію ростуть, і з настанням опалювального сезону хочеться вибрати максимально ефективну систему опалення. Якщо ви вже вирішили, що обігрів будинку, квартири або будь-якого іншого приміщення будете виконувати за допомогою електрики, тоді варто визначитися, що вибрати: котел або конвектор.

Дуже багато людей помиляються, купуючи занадто великий або занадто маленький акумулюючий бак, аргументуючи даний вибір рекомендаціями або власним рішенням.

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.