ATTACK (Аттак)

Газові котли ATTACK (Аттак)

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 21 товарів

Надійність і довговічність в газових котлах від Attack

Словацький концерн Attack існує з 1967 року, і хоча виробництвом опалювальної техніки вони почали займатися тільки в 1995 році, але зуміли досить швидко підкорити європейський і світовий ринок. Пояснити подібний успіх на ринку опалювальної техніки досить просто, адже вони пропонують якісні і надійні газові котли, які експортуються в 39 країн Європи, Азії та Америки.

Саме виробництво перебуває поблизу від старовинного міста Жиліна, що розташований на півночі Словаччини. Концерн володіє трьома цехами, кожен з яких призначений для окремих товарних лінійок. Відмінною рисою продукції Attack є те, що для її виробництва використовуються тільки кращі комплектуючі від відомих світових брендів, наприклад, «Honeywell», «T & G», «Viadrus» і не тільки. Так, для стаціонарних котлів вони використовують теплообмінники від чеського виробника «Viadrus», які проходять випробування при підвищеному тиску, що дозволяє гарантувати їх довговічність і герметичність.

Чому газові котли Attack заслуговують тільки кращі рекомендації?

Концерн Attack працює при жорсткій системі контролю, яку підтверджує сертифікат ISO 9001. Саме завдяки їй ви можете отримувати котли, які відрізняються високою надійністю і довговічністю. Словацькі інженери відмінно попрацювали над тим, щоб випустити на ринок котли з європейською якістю, пристосовані до наших непростих умов. Адже у нас часто бувають відключення електроенергії, та й тиск газу в магістралях не завжди стабільний, тому дані котли можуть відмінно справлятися з роботою при зниженому тиску газу, а деякі моделі є незалежними, що робить їх ще більш популярними в нашій країні.

Ще однією перевагою газових котлів від Attack є їх широкий асортимент. Навіть найбільш вимогливі покупці зможуть знайти для себе ідеальну модель. До ваших послуг котли:

• для закритих і відкритих опалювальних систем;
• з примусовою або природною циркуляцією теплоносія;
• одно- і двоконтурні;
• настінні і підлогові;
• з електронним підпалом або п`єзоелектричним;
• із закритою або відкритою камерою згоряння.

Якщо ви хочете придбати газовий котел від Attack, то можете швидко і вигідно зробити це в нашому інтернет-магазині. Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть зробити оптимальний вибір, з огляду на технічні та експлуатаційні характеристики будь-якого обладнання. Абсолютно вся продукція з наших каталогів сертифікована і отримує фірмову гарантію виробника.

Купити газовий котел Attack (АТТАК) двоконтурний (настінний, підлоговий, конденсаційний, парапетний), низькі ціни в інтернет магазині eurounica.com з доставкою в міста: Львів, Трускавець, Миколаїв, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Вінниця, Ужгород , Чернівці, Житомир, Київ, Одеса, Полтава, Дніпро, Кіровоград, Суми, Харків, Запоріжжя, Херсон, Чернігів, Черкаси, Україна.

Опалювальна система одна з найважливіших у будь-якому будинку, у тому числі й заміському. Якщо вона неправильно спроектована, то коштуватиме дуже дорого.

Коли виникає питання про заміну ТЕНу в рушникосушки, то насамперед потрібно знайти документи від виробника. Усі компанії вказують там відповідну потужність Тена. Бувають випадки, коли ці папери давно загубилися, і тоді стане в нагоді наша стаття

Останнім часом популярними стали камінні печі. Вони красиві та функціональні, тому власники приватних будинків дедалі частіше монтують їх.