Твердопаливний котел Moderator UNICA SENSOR 20 кВт

Твердопаливний котел Moderator UNICA SENSOR 20 кВт

В наявності

6/20 залишило 2 людей

46576.77 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Твердопаливний котел Moderator UNICA SENSOR 20 кВт

Котел твердопаливний Moderator моделі UNICA Sensor 20 кВт це водогрійний, низькотемпературний котел, звареної конструкції пристосований для спалювання різних видів палива. Трикамерна конструкція теплообмінника забезпечує високий ККД і тривалий час роботи між завантаженнями палива. Заводське оснащення твердопаливного котла командоконтролерів, вентилятором подачі повітря, а також цілеспрямоване поділ первинного та вторинного потоків повітря забезпечує регулювання процесу спалювання. Командоконтроллери постійно перевіряє температуру теплоносія в котлі і на цій основі відповідно управляє роботою вентилятора подачі повітря, циркуляційного насоса системи опалення та циркуляційного насоса контуру побутової води. твердопаливний котел тривалого горіння виготовлений з котельної сталі марки P265GH.

(кВт) 20

К.П.Д. 83,6 %

Обєм води в котлі (л) 78

Вага обладнання (кг) 249

Місткість накопичувача для палива [дм3] 66

Температура теплоносія (°С) 70-80

Мінімальна температура зворотної води (°С) 55

Робочий тиск (МПа) не вище 1,5

Електричне живлення (V) 230

Розміри завантажувального отвору [см x см] 22-39

Висота димової труби (м) 8-10

Мін. перетин труби (см2 / Ø мм) 400 / 180

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.