Твердопаливний котел Moderator UNICA MAX 100 кВт

Твердопаливний котел Moderator UNICA MAX 100 кВт

В наявності

0/20 залишило 0 людей

194046.84 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Твердопаливний котел Moderator UNICA MAX 100 кВт

Котел твердопаливний Moderator моделі UNICA Max 100 кВт це котли, які працюють в системі верхнього горіння. Стіни і колосники виготовлені з котельної сталі і охолоджуються водою. Завантаження палива ручна, верхня, очищення колосникових механізована, нижні дверцята (зольника) оснащені засувкою подачі повітря (застосовується при відсутності електроживлення).

Твердопаливний котел тривалого горіння обладнаний подачею повітря в топкову камеру з автоматичним розподілом первинного і вторинного повітря. У топкову камеру повітря надходить підігрітим. Це дуже впливає на правильність процесу спалювання. Твердопаливні котли оснащені витяжним вентиляторами, встановленими на димохід. Вихід димоходу (Ø280) спрямований вгору і забезпечує підключення котла до димаря в діапазоні від 0 до 180 °C. Пристрій може працювати з автоматичною подачею для спалювання біомаси AРSB " SMOK ".

Котел виготовлений з котельної сталі марки P265GH.

Характеристика:

Паливо: вугілля, деревина, вугілля / штиб.

К.П.Д. 80 %

Обєм води в котлі (л) 410 

Вага обладнання (кг) 1067 

Місткість накопичувача для палива [дм3] 429

Температура теплоносія (°С) 70-80

Мінімальна температура зворотної води (°С) 55

Робочий тиск (МПа) не вище 1,5

Електричне живлення (V) 230

Розміри завантажувального отвору [мм x мм] 328-588

Висота димової труби (м) 8-10

Мін. перетин труби (см2 /Ø мм) 900 / 350

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.