Твердопаливний котел Moderator UNICA 12 кВт

Твердопаливний котел Moderator UNICA 12 кВт

Під замовлення

11/20 залишило 4 людей

28885.89 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(1)

Твердопаливний котел Moderator UNICA 12кВт

Котел UNICA це водогрійний, низькотемпературний котел з триступеневої системою газоходних камер, які забезпечують високий к.к.д. і тривалий час роботи між черговими завантаженнями палива. Всі моделі заводські пріспособлни для установки дутевого вентилятора (опціон за додаткову плату). Котел UNICA проіспособлен також для установки регулятора димової тяги (моделі 12-18-24 - тільки з правого боку котла як опціон за додаткову плату).

Паливо: вугілля, деревина, вугілля / штиб.

Потужність 12 кВт

ККД 78-81 %

Обем води в котлі 43 л

Вага обладнання 170 кг

Місткість накопичувача для палива 44,3 дм3

Температура теплоносія 70-80 °С

Мінімальна температура зворотної води 55 °С

Робочий тиск не вище 0,15 Мпа

Електричне живлення 230 V

Висота димової труби 8-10 м

2014-09-02

Серега

Если ищите себе надежный и не слишком дорогой твердотопливный котел – это отличный вариант. К главным плюсам пожалуй отнесу длительное время работы между загрузками дров.

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.