Труба ПВХ внутрішньої каналізації Wavin 75x2.5x2000

Труба ПВХ внутрішньої каналізації Wavin 75x2.5x2000

В наявності

0/20 залишило 0 людей

116.75 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Труба ПВХ внутрішньої каналізації Wavin 75x2.5x2000

Системи Wavin для внутрішньої каналізації призначені для внутрішньобудинкового відведення стоків у будівлях будь-якого типу. Пропозиція включає звичайну систему, що складається з широкого асортименту ПВХ і ПП елементів , а також спеціальну нізкошумних систему Wavin AS .

Компанія Wavin ( Нідерланди ) є лідером ринку пластикових труб в Європі і має сорокарічний досвід виробництва систем каналізації з ПВХ ( полівінілхлориду) , постійно модифікуючи і покращуючи продукт. Для внутрішньої каналізації Wavin пропонує дві системи : внутрішня каналізація ПВХ і система нізкошумних каналізації Wavin - AS.

У асортимент внутрішньої каналізації Wavin ПВХ входять труби і фасонні частини діаметрів : 32 , 40 , 50 , 75 , 110 мм.

Труби діаметром 32 і 40 мм випускаються з ПП, стійкого до високих температур (ОТ) . Труби діаметром 50 , 75 і 110 мм випускаються з ПВХ (ОТ) , в дворозтрубна виконанні - діаметром 50 і 110 мм.

Всі труби ВТ відрізняються стійкістю до високих температур транспортуються стоків ( 75 0С - постійна температура , 95 0С - короткочасне підвищення температури).

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.