Триходовий клапан ARV 385 Аfriso

Триходовий клапан ARV 385 Аfriso

В наявності

7/20 залишило 1 людей

1164.22 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Триходовий клапан ARV 385, DN32, 1¼ GW, Kvs 6,3 Аfriso

ARV 385 - 3-ходовий поворотний клапан змішувача виготовлений з латуні. Оснащений ручкою для ручного регулювання.

3-ходовий клапани ARV, як правило, використовуються в якості змішувальних клапанів, в якому бажана температура води отримують шляхом змішування у відповідних пропорціях гарячу воду з котла до охолоджувача поворотної води. Тим не менш, вони також можуть бути використані в якості золотникових клапанів або перемикання, коли потрібно потік відділення води з котла в двох контурах. Читати шкала розташована на ручці кришки дозволяє точно визначити ступінь відкриття клапана. Жирний окружність частина колеса відображає положення всередині клапана. Кожен клапан поставляється з двома кришками зі шкалою, однією шкалою "від 0 до 10", другий крок "від 0 до 10". Це полегшує настройку і читання ступінь відкриття клапана в зборі в різних положеннях. Клапани ARV співпрацюють з кутом повороту приводів ARM 90 °, що дозволяє автоматизувати їх роботу. Вони можуть бути використані в установках з чистою водою або водою, що містить до 50% гліколю.

ARV 385 - 3-х ходовий поворотний змішувальний клапан з латуні. Забезпечений ручкою для ручного управління. 

DN: 32

Kvs: 15 м³/год

Підключення: Rp 1¼

Максимальна температура: 110 °C

Максимальний тиск 10 бар

Матеріал корпусу: латунь

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.