Термостатичний вузол Laddomat 21-60 (Терморегулятор)

Термостатичний вузол Laddomat 21-60 (Терморегулятор)

В наявності

12.2/20 залишило 19 людей

5924.5 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(1)

Термостатичний вузол Laddomat 21-60 (Терморегулятор Ладдомат 21)

Терморегулятор Laddomat 21-60 це комплектуючий пристрій, який забезпечує просте і надійне підключення і зарядку акумулятора бака.

Завдяки ефективному контролю гарячої води Laddomat 21-60 має більш високу температуру відкривання при високій потужності котла, в порівнянні з іншими аналогічними пристроями.

• Laddomat 21-60 дозволяє котлу швидко досягти правильної робочої температури і потім заряджає акумуляторний бак потоком низькій швидкості і постійно високої температури. Завдяки цьому поділ шарів гарячої та холодної води (розшарування) в баку буде оптимальне.

• Терморегулятор Laddomat 21-60 збільшує температуру води в нижній частині котла, що перешкоджає утворенню корозії і сприяє збільшенню терміну служби котла.

• Під час заключної фази розпалювання Laddomat 21-60 забезпечує повну зарядку акумулятора бака завдяки термічному вентиля, який повністю закриває байпас-порт.

• За допомогою вбудованої функції циркуляцією Laddomat 21-60, після закінчення горіння, переносить залишкове тепло ізверхней частини котла і догоряють вугілля в акумуляторний бак. При відключенні електроенергії Laddomat 21-60 починає автоматично заряджати акумуляторний бак за допомогою процесу самоціркуляціі. Тот же принцип діє при відключенні насоса, що забезпечує високу надійність роботи.

• Laddomat 21-60 має просту конструкцію і підходить для котлів з макс потужністю до 60 кВатт.

• Монтаж Laddomat 21-60 зручний і простий завдяки простій конструкції і легкодоступним поверхнях.

• Laddomat 21-60 сконструйований для забезпечення довгого терміну служби і безпроблемної експлуатації.

• Вентиль не містить деталей і частин, які можуть викликати корозію або витік, а також має таку форму, яка дозволяє досягти мінімальної кількості коливань.

• Laddomat 21-60 має екстремально просту конструкцію в порівнянні з так званими « аналогічними рішеннями ». Завдяки пристрою запірних вентилів, технічний сервіс Laddomatа здійснюється легко і просто, і у випадку технічного обслуговування не потрібно спорожнення всієї системи.

• Всі клапани і вентилі ситеми мають високу прохідну здатність для забезпечення проходження максимального потоку на кінцевій стадії розпалювання і в разі циркуляцією.

 • Терморегулятор Laddomat 21-60 має 3 вбудованих термометра для повного забезпечення контролю зарядки акумулятора бака.

Потужність котла 60 кВт

Насос Laddomat LM6 (Терморегулятор Ладдомат)

Приєднання 3 x Cu28 з рукояткою, 3 x R32 з рукояткою (за замовленням)

Температура відкриття 57°, 63°, 72°, 78° або 83°C

Купити термостатичний вузол Laddomat 21-60 (Терморегулятор Ладдомат 21) низька ціна в містах: Львів, Київ, Харків, Донецьк і по всій Україні.

2014-11-17

Роман

Заказывал по рекомендации менеджеров магазина и очень доволен выбором и ценой. Спасибо!

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.