Термоманометр Watts TMAX 80mm 0-4 bar / 0-120 °С

Термоманометр Watts TMAX 80mm 0-4 bar / 0-120 °С

В наявності

0/20 залишило 0 людей

308.74 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Термоманометр аксіальний Watts TMAX з діаметром корпусу 80 мм в комплекті з автоматичним запірним клапаном 1/2 ". Застосовується для комбінованого вимірювання температури і тиску в опалювальних системах, котлах і т.п. Автоматичний запірний клапан дозволяє заміну Термоманометр без зливу системи. При угвинчуванні Термоманометр запірний клапан відкривається так, що теплоносій проникає в трубчасту пружину манометра і одночасно омиває температурний датчик.

Артикул 0332004 

Температура води °C: 0-120 

Р раб. max: 0-4 бар 

Розмір, дюйм: 1/2 

Клас точності 2,5

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.