Термічний 3-ходовий клапан ATV 336 Afriso

Термічний 3-ходовий клапан ATV 336 Afriso

В наявності

19/20 залишило 1 людей

1409.2 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Термічний 3-ходовий клапан ATV 336 DN25 1,50 °C, kvs 9 AFRISO

ATV температури клапан, встановлений в котел на твердому паливі, викликаної дуже низької температури води повертається до джерела тепла. Підтримання фіксованої температури, використовується для захисту від конденсації вологи на водяній рубашкой. Таким чином, висока температура повернення продовжити термін служби котла і підвищити його ефективність. Клапани ATV температури може бути також використаний для золотникові клапани. Клапани ATV температура повинна бути встановлена ​​на кожному система з тепловим буфером (накопичувач) і рекомендуються для всіх котла на твердому паливі. Клапани ATV температури виготовлені з латуні і має внутрішню резьбу. Клапан містить термостат, який контролює температуру поворотної води в котлі і підтримує його на постійному низькому рівні. Номінальний температури визначає температуру відкриття клапана, який починається з відкриття портів термостатичного елемента. ATV клапан монтажне положення є безкоштовним. Використання ATV клапана не вимагає ніяких додаткових регулюючих клапанів в місцях зєднань. ATV конструкція клапана дозволяє здійснювати обмін температури термостатичного елемента без демонтажу клапана з системи.

DN 25

Kvs: 9 м ³/год

Підключення: 1 GW

Максимальна температура 95 °C

Максимальний робочий тиск 10 бар

Номінальна температура: 50 °C

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.