Релє протоку Watts FLU 25

Релє протоку Watts FLU 25

В наявності

11/20 залишило 8 людей

1584 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Релє протоку Watts FLU 25 використовується для контролю наявності протоку води в автономній опалювальній системі з примусовою циркуляцією, аж до мінімальних значень витрати. Залежно від схеми підключення релє протоку може включати або вимикати відповідний елемент автономної опалювальної системи при зникненні або появі протоку теплоносія. Релє протоку Watts FLU 25 має металевий корпус і може встановлюватися в приміщеннях з високою вологістю. Наявність пружинного сильфона (сильфонного ущільнення) робить реле протока також придатним для дизельного палива. Для забезпечення бездоганної роботи релє протока має встановлюватися на горизонтальному трубопроводі, щоб пластина (ламель) була вертикальна. Відстань між трубою і приладом має становити не менше 55 мм, а відстань до наступної арматури, відводів або фітингів на трубопроводі має становити не менше 5 Ду. Релє протоку Ваттс Флу 25 має бути орієнтоване так, щоб напрямок стрілки на корпусі відповідало напряму протоку в трубопроводі. При наявності в теплоносії сторонніх механічних включень і високої забрудненості слід перед релє протоки встановлювати фільтр механічного очищення. У комплект входять пластинки (ламелі) різної довжини для труб 18.

Монтується горизонтально. Для труб 1 "- 8". Робоча температура до 110 ° С. Робочий тиск до 10 бар. Релє протоку встановлено на мінімальну значення витрати/потоку води. Перемикач 220 В - 6 А-50 Гц.

Купити релє протоку Watts FLU 25 (релє потоку води, рідини Ваттс флу 25) в містах: Львів, Київ, Харків, Донецьк і по всій Україні.

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.