Regulus RT3 регулятор тяги для котла

Regulus RT3 регулятор тяги для котла

В наявності

11.3/20 залишило 3 людей

460.8 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Regulus RT3 регулятор тяги (потужності) для твердопаливного котла

Опис Regulus RT3

Регулятор подачі повітря Regulus RT3 використовується для незалежного управління подачею повітря в топкову камеру твердопаливних котлів центрального опалення, в режимі температур від 30 до 90 °C. Термостат регулятора управляє важелем, який у свою чергу піднімає, або опускає ланцюг з повітряною заслінкою (закриваючи/відкриваючи), механічно регулюючи обьем повітря в топкову камеру. Компанія Regulus відома на нашому ринку, як високоякісний і професійний виробник опалювального обладнання. І сьогодні, відповідаючи таким правилом нашої компанії, як представляти в наших магазинах тільки найпрестижніші і надійні торгові марки, ми пропонуємо до уваги всіх наших клієнтів ТМ Regulus. Як Ви можете переконатися, Regulus це завжди ідеальний дизайн і високий рівень якості при дуже вигідних цінах. Якщо Вам необхідно купити товари ТМ Regulus, зробіть це в нашій компанії. Таким чином, Ви гарантовано придбаєте оригінальну продукцію Regulus за найвигіднішою її вартості.

Технічні характеристики Regulus RT3:

Діапазон температури 30- 90 °C

Макс . робоча температура 120 °C

Макс.температура оточення 60 °C

Макс. навантаження на ланцюг 0,8 кг

підключення 3/4 

Довжина ланцюга 118 см 

Довжина важеля 14,5+12 см

 

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.