Редуктор тиску води Watts DRV 20 3/4

Редуктор тиску води Watts DRV 20 3/4

В наявності

0/20 залишило 0 людей

1152 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Редуктор тиску води WATTS DRV 20 3/4

Використовується для зниження і підтримки тиску в системі водопостачання, має вбудований фільтр грубого очищення і два рознімних різьбових зєднання. Корпус і обертається регулююча кришка - з латуні, мембрана - пербунан, фільтруючий елемент - нержавіюча сталь. Вхідний тиск до 16 бар. Діапазон регулювання вихідного тиску від 1,5 до 6 бар. Можливе підключення радіального манометра (різьблення 1,4). Редуктор може використовуватися для стисненого повітря.

Шкала установки тиску нету

Max робочий тиск 25 бар

Матеріал корпусу латунь, стійка до корозії

Призначення зниження тиску

Приєднання 3/4

Розмір сітки 600μ

Діапазон вимірювання тиску від 1,5 до 6 бар

Max температура 30 °C

Матеріал кришки пружини з латуні

Артикул 0501120

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.