Поворотний змішувальний 4-ходовий клапан АRV 484 Afriso

Поворотний змішувальний 4-ходовий клапан АRV 484 Afriso

В наявності

8/20 залишило 1 людей

1115.17 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Поворотний змішувальний 4-ходовий клапан DN25 АRV-484, 1 внутрішнє різьблення, Kvs 12 Afriso

ARV484, 4-ходовий поворотний змішувальний клапан з латуні. Забезпечений ручкою для ручного управління.

4-ходовий клапан АRV- як правило, використовуються як змішувальних клапанів, шляхом змішування відповідних кількостей гарячої води з котла з кулером зворотної води. Проте вони також можуть бути використані в якості клапана або комутатор потрібне відведення води з котла в двох контурів. Шкала розташована на кришці ручка дозволяє точно визначити ступінь відкриття клапана. Виділені набору відображає позицію ланцюга всередині втулки клапана. Кожен клапан поставляється з двома кришками зі шкалою, одне з шкали 0 до 10, другий закінчив 10 до 0. Це робить його більш зручним для читання настройку і ступінь відкриття клапана в різних монтажних положень. АRV клапани з ARM приводів з кутом 90 °С, що дозволяє автоматизувати їх роботу. Вони можуть бути використані в системах з чистою водою або водою, що містить до 50% гліколю.

DN 25

Kvs: 12 м ³/ч

Підключення: 1 GW

Максимальна температура: 110 °C

Максимальний робочий тиск 10 бар

Матеріал корпусу: латунь

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.