Пропускний клапан Watts USVR 25 (1

Пропускний клапан Watts USVR 25 (1", 0,03-0,55 бар)

В наявності

0/20 залишило 0 людей

1353.6 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Пропускний клапан Watts USVR 25 (1", 0,03-0,55 бар)

Забезпечує стабільність роботи циркуляційного насоса, при перевищенні тиску на трубопроводі, що подає внаслідок перекривання вентилів на радіаторах або на колекторах в системі, перекидає надлишок з трубопроводу, що подає в зворотний. Пропускний клапан відкритий, поки значення різниці тисків між подає і зворотним трубопроводом залишається більш встановленої на клапані величини. Настроювальна головка має 7 оборотів (7 положень), що дозволяє встановити тиск спрацювання з високою точністю. Корпус - латунь, настроювальна головка - ударостійка пластмаса, пружина - нержавіюча сталь. Максимальний робочий тиск 10 бар, максимальна робоча температура 110 °С.

Розмір 1"

Рн 0,03-0,5 бар

Артикул 0265225

Максимальна робоча температура 110 °С

Корпус з латуні, скидних отвір (внутрішнє різьблення) на один розмір більше приєднувального отвору до системи (внутрішня різьба).

Пружина з хромо-нікелевої сталі.

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.