Коліно Wavin 50/67°

Коліно Wavin 50/67°

В наявності

0/20 залишило 0 людей

22.36 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Коліно Wavin 50/67°

Системи Wavin для внутрішньої каналізації призначені для внутрішньобудинкового відведення стоків у будівлях будь-якого типу. Пропозиція включає звичайну систему, що складається з широкого асортименту ПВХ і ПП елементів, а також спеціальну нізкошумних систему Wavin AS.

Коліно Wavin 50/67°

Фітинги діаметром 32 і 40 мм, а також деякі діаметром 50, 75 і 110 мм випускаються з поліпропілену (ОТ). Фасонні частини діаметром 50, 75 і 110 мм випускаються з ПВХ (ОТ).

Ущільнювальні кільця виробляються з еластомеру SBR за нормою PN-EN 681-1:2002, твердість - 60 + 5 Shore A.

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.