Муфта редукційна мідна 28 х 18 мм

Муфта редукційна мідна 28 х 18 мм

В наявності

0/20 залишило 0 людей

71.82 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Муфта редукційна мідна 28 х 18 мм

Фітинги з міді призначені для зєднання методом пайки, вироблені фірмою SANHA Постійний контроль якості дозволяє бути впевнений у надійності пайки. Широкий асортимент дозволить Вам виконати монтаж систем швидко та економічно. Капілярні фітинги з міді марки SANHA згідно DIN 2856 та ISO 2016, піддаються регулярним перевіркам згідно DIN 1787.

Розміри: від 6 до 159 мм.

Матеріал для зєднання: мякий чи твердий припой.

Робоче середовище: вода, повітря, газ, масло.

Робоча температура: до 150 *С.

Робоче лещата: до 40 бар.

Антикорозійні властивості: завдяки високому вмісту міді в червоній бронзі, вона стійка проти цинкової корозії і не боїться кислотних або хлорвміщуючі середовища.

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.