Котел твердопаливний SAS NWT 14 кВт

Котел твердопаливний SAS NWT 14 кВт

Під замовлення

9/20 залишило 2 людей

25642.02 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Котел твердопаливний SAS NWT 14 кВт

Твердопаливний котел з нижньою подачею палива і трьохтяговою системою камер спалювання. Оснащений контролером (регулятором температури) і нагнітає вентилятором. Працює з використанням примусової тяги. Температура твердопаливного котла підтримується на встановленому рівні контролером. Контролер постійно вимірює температуру води в котлі, виходячи з вимірів, управляє роботою вентилятора, регулюючи кількість подаваного повітря, необхідного для процесу спалювання палива. Рекомендується використовувати димар з нержавіючої сталі.

Діапазон потужності: 12,5-200 кВт

Основне паливо: Камяне вугілля класу горіх

Допоміжне паливо: Суміш камяного вугілля сорту горіх (70 %) і сорти дрібниця (30 %). Сухе дерево з домішкою штибу. Дрова. Пелети.

Тип згоряння: Нижня система згорання

Матеріал теплообмінника: Котлова сталь P265GH товщиною 6 мм (велика продуктивність 8 мм)

ККД: 79,4 ÷ 85,0 %

Стандартне оснащення: Контролер, вентилятор, термометр, захисна решітка, набір інструментів для обслуговування котла, важіль колосникових решіток (не стосується котлів понад 36 кВт)

Опції: Розташування важелів колосникових решіток можливо з правого або з лівого боку котла.

Гарантія: 4 роки на котел, експлуатований згідно інструкції, 2 роки на електронні вузли.

Сертифікати: Символ РЄ, Свідоцтво дослідження для отримання символу екологічної безпеки, видане IPChW (Інститут хімічної обробки вугілля) в м. Забже

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.