Котел газовий Viessmann VITOPEND WH1D258 23кВт димохідний

Котел газовий Viessmann VITOPEND WH1D258 23кВт димохідний

В наявності

8.7/20 залишило 20 людей

32256 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Котел газовий Viessmann VITOPEND WH1D258 23кВт димохідний

Газовий двоконтурний настінний котел із закритою камерою згоряння. Один з найбільш Мелкогабаритная і легких котлів у своєму сегменті. Рідкокристалічний дисплей. Ця серія котлів Віссманн розроблена спеціально для України та Білорусії. Повністю відповідає вітчизняним вимогам Держнаглядохоронпраці та газопостачання. Відмінною особливістю цих котлів є їх заводські настройки для роботи на тиску газу 13 мбар, наявність сервісної документації з інтегрованими гарантійними талонами та відривними талонами на безкоштовне введення в експлуатацію та щорічний технічний сервіс, гарантований ККД до 93 % при номінальному навантаженні. - Нормативний ККД: 93,1 %. - Компактні розміри, мінімальний рівень шуму під час роботи. - Котел оснащений новим гідравлічним аква- блоком фірми Grundfos. - Же / к- дисплей з показаннями: температури котла (подання), режиму роботи, рівня модуляції, кодів сервісних режимів і помилок.

Діапазон теплової потужності: 10,7 - 29 кВт

Нормативний ККД: до 93,2 %

Газ: природний

Тиск підведеного газу: 13 МБР

Камера згоряння: закрита

Котел: комбінований

Вентилятор із зниженим рівнем шуму

Високоефективний основний теплообмінник

Велика камера згоряння

модульована пальник

Гідравлічна система Аква- Block з мультіштекерніми сполуками Multi- Stecksystem

Новий регулятор з рідкокристалічним дисплеєм

Країна виробник: Німеччина

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.