Котел газовий Viessmann VITODENS 100 35 кВт двоконтурний

Котел газовий Viessmann VITODENS 100 35 кВт двоконтурний

В наявності

19/20 залишило 1 людей

66700.8 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(2)

Котел газовий Viessmann VITODENS 100 35 кВт двоконтурний (2 контура)

Газовий двоконтурний настінний котел із закритою камерою згоряння. Первинний монотермічний теплообмінник з нержавіючої сталі з самоочищенням гладких поверхонь потоком відхідних газів і конденсату. Газовий пальник з нержавіючої сталі з попереднім змішуванням і можливістю переходу на роботу зі скрапленим газом. Мембранний розширювальний бак контуру опалення обємом 8 літрів. Система захисту котла від замерзання, блокування котлового насоса, ступінь захисту обладнання IPX4D. Система зняття теплової інерції з теплообмінника. Система останнього циклу вентиляції камери згоряння. Вбудований циркуляційний насос контуру опалення з інтегрованим деаераторів. Гідравлічний блок, що складається з триходового змішувального клапана з електропроводів, підривної клапана (3,0 бар), перепускного клапана (0,25 бар), патрубка заповнення / зливу системи. Нагнітальний вентилятор з регульованою частотою обертання з вбудованим модульованим газовим клапаном. Вузол відведення конденсату. Багатофункціональний РК-дисплей з індикацією температури, стану пальника, режимів роботи котла та кодів помилок.

Розташування: настінний

Тип: двоконтурний

Спосіб відведення газів: конденсаційний

Регульована потужність: 9,0-35 кВт

Площа обігріву: до 350 м2

Габарити ВхШхД 725x400x360

Маса: 42 кг

Напруга і частота електроживлення: 230-50 В-Гц

Ступінь захисту: IPX4D

Газ: Максимальної витрата природного газу 2,60 м3/ч

        Максимальної витрата скрапленого газу 1,90 кг/год

Режим опалення: Діапазон регулювання температури 20-76 °С

Приготування гарячої води: Нагрівач води проточний

Витрата гарячої води при: Δt 30 °С 11,3 л/хв

Діапазон регулювання температури: 30-57 °С

Країна виробник: Німеччина

2014-09-02

Артур

К плюсам отнесу - очень качественная сборка, шумо и виброизоляция и возможность запрограммировать заранее. Недостатков пока не обнаружил.
2014-11-17

Петр

Уже пошел второй сезон, как использую этот котел, у меня дом 130 кв.м. мощности хватает с запасом.

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.