Котел KOSTRZEWA Warmet SDS Ceramik 115 кВт

Котел KOSTRZEWA Warmet SDS Ceramik 115 кВт

Нема в наявності

0/20 залишило 0 людей

167040 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Котел KOSTRZEWA Warmet SDS Ceramik 115 кВт

У котлах серії Warmet SDS Ceramik, номінальною потужністю від 14 кВт до 115 кВт, використовується нижньо - верхній метод згоряння, з використанням «первинного повітря» газоутворення вугілля в камері, в якій знаходиться керамічна вкладиш, за участю так званого «вторинного повітря», при температурі вишка 900 °C, надалі чого, всі продукти згоряння деревини, тирси, деревних і торфяних брикетів, соломи, вугілля і т.п. допалюються та котли досягають ефективності вище 80 % при номінальної потужності. Триходовий теплообмінник котла виконаний з високоякісної сталі, що поставляється польськими виробниками сталі (є сертифікати якості). Відповідної форми димоходів складається з трьох ланцюгів посилення ефекту споживання. Триходова конструкція теплообмінника котла, забезпечує дожиг газів в теплобменніке, тим самим підвищуючи ККД і збільшуючи тривалість опалення приміщення на одній закладці.

Теплообмінник котла тепла складається з трьох частейi:

Камера закладаючи палива

Керамічна камера з внутрішнім розподілом повітря для нижнього і верхнього згоряння

Третя частина теплообмінника для дожига газів.

У структурі традиційних «камерних» котлів вихлопні гази мають високу енергетичну цінність, завантажені високим баластом продуктів газоутворення вугілля, такими як: окис вуглецю, смолисті речовини, тощо Вони проходять безпосередньо з камери згоряння через водні канали, на цьому закінчується процес догорання. Вихлопні гази, замість того щоб дати додаткове тепло, викидаються в атмосферу.

У разі котла Warmet SDS Ceramik всі продукти газоутворення допалюються на спеціальних керамічних вкладишах за участю високої температури від 900 °C.

Котли дотримуються міжнародні норми по викидах забруднюючих речовин. Використання цілого ряду унікальних технічних рішень призвело до того, що з точки зору забруднюючих пилу і газів виходять більш вигідні показники в порівнянні з іншими пристроями на ринку.

При конструюванні теплообмінника котла, розробники керувалися принципом 3T (time, temperature, turbulation).

Котел KOSTRZEWA Warmet SDS Ceramik 115 кВт

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.