Твердопаливний котел OPTIMA KOMFORT PLUS 10 кВт DEFRO

Твердопаливний котел OPTIMA KOMFORT PLUS 10 кВт DEFRO

Під замовлення

0/20 залишило 0 людей

27316.8 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Твердопаливний котел OPTIMA KOMFORT PLUS 10 кВт DEFRO

Котли серії OPTIMA KOMFORT PLUS дозволяють спалювати штиб, вугілля і деревину в ручному режимі. Електронний блок управління з інноваційним PID - регулятором забезпечує подачу повітря за допомогою вентилятора в зону горіння в строго необхідній кількості, тим самим контролер управляє швидкістю згоряння палива, автоматично підтримуючи стабільної задану температуру котла, що значно економить паливо. Система розподіленої подачі повітря в зону горіння дозволяє ефективно управляти процесом згорання палива в камері, а також дозволяє спалювати паливо максимально ефективно при різної потужності котла.

Багатоступінчастий теплообмінник котла забирає тепло димових газів, тим самим забезпечуючи ККД до 80 %, а зовнішня обробка котла, обладнана ефективною теплоізоляцією, робить процес роботи з котлом безпечним. Зручна похила дверцята для завантаження палива, а також обємна камера згоряння дозволяють зручно обслуговувати котел . Розпал котла здійснюється зверху при спалюванні штибу, і знизу - при спалюванні деревини, вугілля і суміші вугілля зі штиб.

Водонаповнені колосники обладнані рухомий механічної гратами, що дозволяє за допомогою ножної педалі видаляти золу з колосників. Система управління дозволяє підключати 2 насоса і 1 датчик температури - для управління нагрівом гарячої води в бойлері непрямого нагріву, а також для включення і відключення циркуляційного насоса системи опалення.

Переваги котлів DEFRO

Фірмова гарантія 2 роки на справну роботу котла.

Теплообмінник котла виконаний з сертифікованої котельні сталі/тип. P265GH / товщиною 6 мм. Зварювання швів здійснена на роботизованих верстатах. Висока ефективність котла (ККД до 80%) гарантує ефективне згорання палива, високу економічність і екологічність горіння. Ручна заслінка на виході з котла дозволяє вручну регулювати тягу в димоході. Зручна педаль для механічної прочистки водних колосників від золи. Електронний контролер котла з PID - системою забезпечує стабільну температуру котла і управляє роботою 2-х насосів. Регульовані ніжки котла забезпечують рівне становище котла.

Тип котла/потужність: Ед. ізм.10

Діапазон потужності: кВт 3,0-10

Площа теплообмінника: м2 1,4

Опалювальна площа: м2 до 100

Місткість бункера: кг ~ 21

Оптимальний ККД: % ~ 85,8

Максимальний робочий тиск: бар 1,5

Тяга димоходу: Па 20

Робоча температура котла: °C 85

Вага котла: кг 269

Обєм води в котлі л 52

Перетин димоходу: діаметр, мм 14x14 160

Мінімальна висота димаря: м 5,5

Електроживлення: В/Гц 230/50

Номінальна потужність харчування: Вт 44

Ширина: мм 547

Глибина: мм 1077

Висота: мм 1487

Діаметр підключення Dn: мм G 11/2"

Діаметр шибера: мм ø159

Висота центру димоходу від підлоги: мм 1139

Максимальна площа опалення оцінювалася для окремого теплоспоживання q = 100W/m2

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.