Коліно 32 x 45° Sigma-li

Коліно 32 x 45° Sigma-li

В наявності

0/20 залишило 0 людей

10.03 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Коліно 32 x 45 sigma-li

Труби та фітинги SIGMA-Li застосовоють в системах центрального опалення, установках гарячого і холодного водопостачання і технологічних установках в промисловості. Компанія SiGMA -Li заснована в 1995 році і є одна з перших фірм в Польщі з виробництва труб і сполучних фітингів з поліпропілену. Штат компанії в даний час налічує майже 100 співробітників, а асортимент виробленої продукції включає близько 240 видів, серед яких арматура і розєми з бронзовою різьбленням, кульові крани, системи обігріву підлоги і опалювальне обладнання, фільтри і т.д. Висока якість продукції підтверджена сертифікатом відповідності системи менеджменту якості ISO 9001:2000, а виготовляється продукція відповідає європейськими нормами і задовольняє всім необхідним санітарно-технічним вимогам.

Коліно 32 x 45 sigma-li

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.