Группа безпеки котла Watts KSG 30/ISO2

Группа безпеки котла Watts KSG 30/ISO2

В наявності

0/20 залишило 0 людей

1001.66 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Група безпеки котла в теплоізоляції Watts KSG 30/ISO2 (до 50 кВт) - це комплекс обладнання, покликаний захистити закриті системи опалення від зайвого тиску і повітряних пробок. Складається з запобіжного клапана, запірного клапана для запобігання завоздушіванія і манометра, виконаний на сталевий консолі, для візуального спостереження за роботою системи опалення. Група безпеки котла WATTS KGS підходить для використання у вітчизняних системах опалення. Якісну європейську виконання всіх елементів системи гарантує довгий безперебійний термін служби, а також забезпечить належний рівень безпеки вашої системи опалення. Монтується в системі наступним чином: вертикально на трубопроводі, що подає, вище котла. При установці важливо забезпечити відсутність будь запірної арматури між котлом і групою безпеки.

Група безпеки котла для захисту закритих систем опалення до 50 кВт. Включає в себе:

запобіжний клапан з порогом спрацьовування 3 бари,

атоматичний (з запірним клапаном) MKV10R

манометр MHR6 3/4- 3/8 ",

атоматичний і манометр встановлені на сталевий консолі (з гальванічним покриттям).

підключення 1 "внутрішнє різьблення.

теплоізоляція,

клас вогнезахисту II,

без хлорфторвуглеців (фреонів).

клапан 1/2 ", до 50 кВт

Артикул - 0271130

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.