Детектор течі LAG - 14 ER Afriso

Детектор течі LAG - 14 ER Afriso

Під замовлення

0/20 залишило 0 людей

5760 грн.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Детектор течі LAG - 14 ER Afriso

Детектор течі LAG-14 ER, призначений для ємностей з подвіними стінками з рідиною в контрольованому обсязі для контролю наземних і підземних сховищ водонебеспечних рідинах, класу небезпеки AI, A II, A III і B (колишній класифікації VbF) і негорючих рідин, забруднюють воду. Ємність LAG може бути встановлена в межах вибухонебезпечних ділянок, зоні I і II (наприклад люк в ємності з бензином). Схвалений для ємностей згідно EN 12285-1, 12285-2, DIN 6618-В, DIN 6619, DIN 6623 і DIN 6624, в атмосферних умовах Іскробезопасний детектор течі класу II (EN 13160-1: 2003) для ємностей з подвійними стінками з рідиною в контрольованому обсязі. Складається з сигнального блоку, ємності для рідини (LAG ємність черного кольору) і зонда. Сигнальний блок з індикаторами робочого режиму роботи і сигнальними індикаторами, візуальним / звуковим сигналом, кнопкою перевірки та підвищеної помехозащищенностью. Звуковий сигнал можна відключити за допомогою кнопки відключення звуку. Сигнальний блок може встановлюватися на розподільний щит за допомогою спеціальної рамки, для експлуатації в несприятливих умовах можливе ущільнення IP54. LAG ємність для рідини є контрольною ємністю і одновременно розширювальним бачком. Для надземних ємностей відношення корисного обєму до загального обсягу повинно складати макс. 1:35, при більш високому співвідношенні використовується додаткова ємність. LAG-14ER, з вбудованим реле. Релейний контакт з вільним потенціалом для підключення додаткових сигнальних пристроїв.

Ваш відгук:

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.