Якісна запірна арматура Watts (Ваттс) купити недорого в EuroUnica

Ще в 1874 році Джозеф Уоттс заснував компанію «Ватс Регулятор» і заслужив собі бездоганну репутацію, встановлюючи зовсім нові стандарти в "Valve Technology". З початку компанія Watts виготовляла редукційні клапани для забезпечення безпечної експлуатації котлів та водонагрівачів.

Уже в 1900-х роках Watts (Ватс) представили революційні на той час запобіжний клапан (Т&P), пристрій захисту, яке потрібно використовувати в системах постачання гарячої води. Такий клапан Т&P запобігав вибухи нагрівачів від гарячої води і навіть сьогодні залишається невід`ємною частиною систем водяного опалення.

Це ще далеко не всі досягнення компанії Watts, в 70-х роках вони зіграли дуже важливу роль у просуванні пристроїв, які запобігали зворотний потік забрудненої води від надходження у водопровід з питною водою. Навіть сьогодні компанія Watts продовжує впевнене лідерство на ринку запобігання зворотного надходження потоку брудної води.

У наш час Watts (Ваттс) - це частина сімейства «Ваттс вода і технології», які розробляють, виробляють і реалізують високоякісний асортимент продуктів для систем водопостачання, контролю якості води, сантехніки та опалення.

Купити запірну арматуру Watts (Ваттс Італія) трубопровідна, а точніше - група безпеки, реле протоку flu / флу, термостат занурювальний, термостатичний змішувач, вентилі балансувальні, автоматичний, захисний, кутовий, підживлюючий, запобіжний, перепускний, клапани, манометр, редуктор тиску води, реле потоку, термоманометр, термометр і інше - можна саме в Інтернет-магазині EuroUnica. У нас завжди найвигідніші ціни в Україні (Львів, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк та ін ) і відмінний сервіс.

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.