Вигідно купити запірну арматуру Afriso (Афрізо) через Інтернет- магазин EuroUnica

Ось вже більше 140 років на ринку існує компанія Afriso, яка була заснована Адальбертом Фріцом в 1869 році в Тюрінгії. Спочатку вона займалася виробництвом устаткування для вимірювання тиску і температури. Сьогодні ж група Afriso належить сімейству Fritzów та управляє вже четверте покоління, вони виробляють арматуру для регулювання і захисту, а також прилади сигналізації та вимірювань. На всіх європейських ринках можна без проблем знайти продукти Afriso, не виключенням є і Афрізо Україна.

Починаючи з 2006 року, діюча в компанії Afriso система якості, має сертифікат відповідності стандарту ISO 9001. Крім того за свою роботу компанія отримала масу різноманітних нагород і визнання високої якості продукції. Сьогодні позиція компанії має особливу увагу і визначення стандартів. Фахівці намагаються чітко сформулювати цілі і послідовність введення інновацій у роботу, що стає основою для подальшого розвитку Афрізо.

Якщо ви вирішили купити трубопровідну запірну арматуру Afriso (Афрізо Італія) для опалення - ви потрапили за адресою. В каталозі інтернет-магазина EuroUnica ви без проблем знайдете: група безпеки, автоматичний, захисний, кутовий, підживлюючий, запобіжний, перепускний, триходовий клапани, манометр, редуктор тиску води, реле потоку, термоманометр, термометр і багато іншого. Варто врахувати і те, що ми пропонуємо клієнтам найнижчі ціни в Україні та оперативну доставку в будь-яке місто (Львів, Київ, Донецьк, Харків та ін.)

Поліпропіленові труби і фітинги - сфера використання і переваги

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Як встановити радіатор опалення

Якщо ви вже твердо вирішили зробити якісний ремонт, тоді без заміни старих чавунних радіаторів просто не обійтися. Ми хочемо дати вам кілька слушних рекомендацій, які допоможуть зробити це самостійно.

Твердопаливні котли: призначення та особливості роботи

В наш час дуже часто будинки будують у віддалених місцях, де немає газопроводу, крім того ціни на газ з кожним роком зростають, саме тому великої популярності набирають твердопаливні котли.