Afriso

Фільтр по ціні:
Сортировка:
Показано 1-12 з 48 товарів

Вигідно купити запірну арматуру Afriso (Афрізо) через Інтернет- магазин EuroUnica

Ось вже більше 140 років на ринку існує компанія Afriso, яка була заснована Адальбертом Фріцом в 1869 році в Тюрінгії. Спочатку вона займалася виробництвом устаткування для вимірювання тиску і температури. Сьогодні ж група Afriso належить сімейству Fritzów та управляє вже четверте покоління, вони виробляють арматуру для регулювання і захисту, а також прилади сигналізації та вимірювань. На всіх європейських ринках можна без проблем знайти продукти Afriso, не виключенням є і Афрізо Україна.

Починаючи з 2006 року, діюча в компанії Afriso система якості, має сертифікат відповідності стандарту ISO 9001. Крім того за свою роботу компанія отримала масу різноманітних нагород і визнання високої якості продукції. Сьогодні позиція компанії має особливу увагу і визначення стандартів. Фахівці намагаються чітко сформулювати цілі і послідовність введення інновацій у роботу, що стає основою для подальшого розвитку Афрізо.

Якщо ви вирішили купити трубопровідну запірну арматуру Afriso (Афрізо Італія) для опалення - ви потрапили за адресою. В каталозі інтернет-магазина EuroUnica ви без проблем знайдете: група безпеки, автоматичний, захисний, кутовий, підживлюючий, запобіжний, перепускний, триходовий клапани, манометр, редуктор тиску води, реле потоку, термоманометр, термометр і багато іншого. Варто врахувати і те, що ми пропонуємо клієнтам найнижчі ціни в Україні та оперативну доставку в будь-яке місто (Львів, Київ, Донецьк, Харків та ін.)

Ви можете купити чавунні радіатори в сучасному дизайні і отримати якість перевірену роками. Адже, ні для кого не стане новиною, що саме це обладнання вважається одним з найбільш довговічних.

Сьогодні великою популярністю користуються поліпропіленові труби і фітинги для водопостачання, що зовсім не дивно. Цей матеріал не іржавіє і не окислюється, що робить термін їх експлуатації набагато довше.

Сучасну ванну кімнату складно уявити собі без рушникосушки, адже це її необхідний атрибут. За допомогою даного обладнання підтримується оптимальна вологість приміщення і температурний режим, що в свою чергу захищає від появи неприємних запахів і навіть грибків.